WARSZTATY

Warsztaty to podstawowa forma zajęć nauki pływania oferowana przez naszą kadrę. Warsztaty przybierają formę 12-godzinnego szkolenia rozłożonego po równo na dwa dni (najczęściej sobota        i niedziela).  50 % zajęć stanowi część praktyczna w wodzie. Pozostałe 6 godzin przeznaczone jest na część teoretyczną, wielokrotną analizę nagrań wideo oraz ćwiczenia typu „dry-land” pozwalające na wprowadzenie nowych wzorców ruchowych, trudnych do opanowania bezpośrednio w wodzie.

Dokładny harmonogram każdego warsztatu podawany jest z odpowiednim wyprzedzeniem i może się różnić od poprzednich. Jest to uzależnione od wymagań klientów oraz dostępności obiektu.
 
 

TRENINGI GRUPOWE

Treningi grupowe - oferta skierowana do klientów, którzy cenią sobie prace w grupie i odnajdują motywację we wspólnym treningu. Co więcej na korzyść tej formy zajęć przemawia regularność spotkań oraz niższa cena w porównaniu z zajęciami indywidualnymi. Proponujemy Państwu zajęcia od 1-3 spotkań tygodniowo. Wszystko uzależnione od celu i poziomu wytrenowania naszych podopiecznych.

Dla osób, które traktują basen jako rekreację ruchową zapraszamy na zajęcia raz w tygodniu, gdzie wykorzystamy właściwości wody do poprawienia ogólnej kondycji i zdrowia.

Dla bardziej zaawansowanych i wymagających polecamy zajęcia 2 lub 3 razy tygodniowo. Więcej jednostek treningowych pozwoli skorygować błędy i wprowadzić poprawną technikę pływania.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Zajęcia indywidualne – zajęcia w tej formie adresowane są do najbardziej wymagającej grupy klientów, niezależnie od poziomu wytrenowania. Największą korzyścią płynącą z takich spotkań jest pełna możliwość doprecyzowania treningu pod osobiste cele pływaka.

Jest to oferta, która z pewnością sprawdzi się dla zaangażowanych triathlonistów, którzy powinni mieć spersonalizowane planu treningowe, dopasowane do pozostałych treningów oraz trybu życia.

ANALIZA WIDEO

Analiza wideo – Jedna z dwóch pozycji w naszej ofercie, która nie wymaga osobistego kontaktu z trenerem. Jeśli nie masz możliwości skorzystania ze standardowych zajęć przez nas oferowanych jest to pozycja dokładnie dla Ciebie ! Serdecznie zachęcamy do przesłania nam swojego nagrania, a my poddamy je wnikliwej analizie. Dokładnie opiszemy zarówno pozytywne jak i negatywne aspekty danego stylu. Wskażemy na ewentualne błędy, podamy ich przyczynę, skutek oraz to co najważniejsze – powiemy jakie ćwiczenia należy wykonywać aby skorygować technikę.

KONSULTACJE ONLINE


Możliwość rozmowy z trenerami dedykowana jest dla osób, które w szybki sposób chcą otrzymać różnego typu informacje na temat pływania. Po wcześniejszym wysłaniu nagrań wideo, możliwe jest również przeprowadzenie analizy wideo techniki pływackiej.

OPEN WATER

 

Zapraszamy serdecznie na treningi kraula na wodach otwartych metodą Total Immersion pod okiem doświadczonych trenerów. Zwrócimy uwagę na:

✔Nawigacja
✔Drafting
✔opływanie bojki
✔zmiana tempa
✔wyprzedzanie
✔symulacja wyścigu
✔obustronne nabieranie powietrza
✔start + wyjście z wody
 
Copyright ©2017 warsztatyplywania.pl, wszystkie prawa zastrzeżone                                                            kalendarztriathlonowy.com